Contour péče o oční kontury

Gel Contour Plus

Pro intenzívní hydrataci v oblasti očních víček, prevenci stárnutí.

​Přípravek výrazně zlepšuje vzhled očního okolí, vyhlazuje jemné vrásky a redukuje otoky pod očima. Účinek je patrný již při první aplikaci přípravku. Přípravek obsahuje liposomální komplex nasycený nejcennějšími složkami, které se uvolňují postupně, a je zásobárnou řady látek nepostradatelných pro kůži. 

Aktivní složky: fosfolipidy, kyselina hyaluronová, kolagen, kyselina askorbová, glycerin, kyselina palmitová.

Balení:  lahvička 35 ml

Cena :    - 1490 Kč

 

>

Lifting Drops

Pro lokální korekci vrásek.

Doporučujeme jej zvláště pro vrásky v oblasti čela, okolo očí a rtů. Argireline® je syntetickou bezbolestnou obdobou botoxu. Při každodenní aplikaci vede k podstatné redukci výrazných vrásek a linií. Kapsle aplikujte před nanesením denního nebo nočního krému.

Aktivní složky: fosfolipidy, lecitin, glykolipidy, Argireline®

Balení: 50 kapslí
Cena :    - 2190 Kč

 

 

>

VitaLift Night Cream

Pro suchou, zralou pleť. Má aktivní omlazovací účinek, napomáhá omezovat výraznost "vějířků".

Jemný krém je speciálně vyvinut ke korekci nedostatků očního okolí a k zamezení předčasné tvorby vrásek. Vysoká účinnost je spojena s obsahem exkluzivních složek a přítomností transdermálních nosičů aktivních látek v přípravku. V liposomálním komplexu je obsažen koenzym Q 10, kyselinu hyaluronovu. Působí na buněčné receptory a stimulují procesy jejich dělení a diferenciace, a tím vyvolávají omlazující a antioxidační účinek přípravku. Vitamín F obnovuje a posiluje kožní bariéru a vytváří optimální podmínky pro průběh regeneračních procesů.

Aktivní složky: oleje jojobový, sójový, kokosový, acetyl hexapeptid-3, fosfolipidy, ubichinon, hyaluronát sodíku, kyselina linolová a linolenová

Balení:  lahvička 35 ml

Cena :    - 2190 Kč

>