Impact - řešení celulitidy

Koncentrát Percutacel

Přípravek pro profesionální použití se zacílením na anticelulitidní a lipolytický efekt. Zmenšuje nejenom velikost uzlíků lipodystrofie, ale vyhlazuje i pokožku, čímž předchází ochablosti a atonii tkání.

Krém-koncentrát příjemně ochlazuje a zjemňuje kožní povrch, okamžitě zmenšuje ztvrdliny v oblasti rozšíření celulitidy.

Tento přípravek má tři základní účinky: lymfodrenážní, lipolytický (odbourávání tuku) a zpevňovací.

Způsob aplikace: Po očištění pleti a peelingu rozetřete obsah kapsle v oblasti problematických partií, proveďte jemnou masáž až do úplného vstřebání přípravku. Doporučujeme před použitím nahřát kapsli pod proudem horké vody, čímž se usnadní vytlačení emulze z kapsle.

Balení: krabička s 10 kapslemi po 5 ml
Cena :    - 1850 Kč

 

 

>

Percutacel Forte (gel-liporeduktor)

Celulitida a lokální tukové usazeniny

Tento přípravek se vyznačuje vysokou anticelulitidní a lipolytickou aktivitou a je výsledkem nejnovějších výzkumů vědeckého týmu společnosti "Vincent Davianny“. Zmenšuje projevy celulitidy, zabraňuje tvorbě nových tukových buněk a hromadění tukových usazenin v těchto buňkách. Nejnovější složky, které disponují vysokou specifickou anticelulitidní aktivitou, jsou zapouzdřeny do liposomů. Velikost těchto částeček jim umožňuje pronikat do nejhlubších vrstev pokožky, což zároveň zajišťuje úplné proniknutí aktivních složek a jejich maximální účinnost. Například míra proniknutí kofeinu se zvyšuje pětkrát, aescinu sedmkrát.

Způsob aplikace: Naneste přípravek jemnými masážními pohyby na problematické partie. Aplikujte dvakrát denně v průběhu dvou měsíců (nejméně).

Aktivní složky: lecitin, kofein, extrakt z listnatce(ruscus), břečťanu, jestřabiny nachové; karnitin, aescin, hydrojodid čaje, tripeptid-1, karagenany, bambucké máslo.
Balení: tuba 200 ml

Cena - 1850Kč

>