Nacary - perleťová péče proti stárnutí

Krém «Nacary»

Pro smíšenou, normální, mastnou pleť s prvními příznaky stárnutí; k prevenci změn spojených se stárnutím.

Jemný hydratační krém s mnohostranným účinkem na pleť. Působení složek získaných z hedvábí a perel umocňuje účinek dalších aktivních složek krému.

​​Aktivní složky: hydrolyzované hedvábí, hydrolyzovaná perlová složka, Antarcticine® (enzymy bakterií Pseudoalteromonas), hexapeptid-10, výtažek z ovsa, urea


Balení: kelímek 50 ml

Cena :    - 2215 Kč

>

Krém «Nacary Plus»

Pro normální a suchou pleť; pleť se zjevnými vráskami, atonickou pleť a pleť s příznaky hypoestrogenie (nedostatek hormonů).

Vysoce koncentrovaný krém pro intenzívní výživu pleti je skutečným klenotem kosmetické péče. Tento krém obsahuje výběr ze 30 nejsilnějších anti-age složek v kombinaci s perlovým práškem a hedvábím. Již po 3–4 týdnech každodenní aplikace přípravku lze pozorovat zcela zřetelný anti-age efekt - obnovení a regeneraci pleti.

​​Aktivní složky: perlový prášek, hydrolyzované hedvábí, aminokyseliny hedvábí, pšeničné proteiny (Tensin®), výtažky ze sóji, morušovníku, lípy, aloe vera, jasmínu, limetky, mydlice, meruňky, červených vodních řas, vrbovky úzkolisté, vitamíny C a E, mléčné proteiny, propolis, ceramidy, fosfolipidy (liposomy), kyselina mléčná, linolová a linolenová, limetkový olej, pivní kvasnice, mateří kašička, Hydroderm®, serin, hyaluronát sodíku


Balení: kelímek 50 ml  

Cena :    - 2795 Kč

>

Serilayer Forte

Pro všechny typy pleti

  • Optimálně hydratuje pokožku.

  • Redukuje vrásky – účinně je vyplňuje a snižuje až o 40% jejich výraznost. 

  • Viditelný liftingový efekt 

  • Zlepšuje texturu pokožky a pevnost 

  • Posiluje obranyschopnost pokožky 

  • Zpomaluje stárnutí kůže 

  • Zlepšuje vstřebávání a účinnost všech následně použitých přípravku.

Serilayer Forte je silný inovativní přípravek pro zpevnění a obnovu pokožky. Jeho hlavní složkou je kyselina hyaluronová 6%, která výrazně zvyšuje hydrataci pokožky a urychlí obnovu kolagenu. Vrásky jsou vyplněné a redukované až o 40%.

Aktivní složky: kyselina glukuronová, výtažky z pupečníku, červených vodních řas, lněného semínka, aminokyselina serin, hydrolyzát a aminokyseliny hedvábí, hyaluronát sodíku.

Balení: 50ml

Cena :    - 1890 Kč

 

>