Péče «Spring» - terapie pro smíšenou, mastnou a aknetickou pleť

Čisticí přípravek Spring

Pro mastnou a smíšenou pleť​​

Přípravek „mýdlo bez mýdla“ jemně čistí pleť, ale nepřesušuje ji. Neobsahuje alkohol. Jemně působící povrchově aktivní látky odstraňují nečistoty rozpustné v tuku, nenarušují však bariérové funkce kožního povrchu. Extrakt ze slézu zmírňuje zánětlivé projevy a podrážděnost, a díky vysokému obsahu vitamínu C má jemné bělící účinky. Bisabolol působí antisepticky a umocňuje protizánětlivý účinek.

Aktivní složky: extrakt slézu, bisabolol  

     
Balení: tuba 100 ml
Cena :    - 650 Kč

 

 

>

Gel – seboregulátor Spring

Pro smíšenou a mastnou pleť náchylnou k tvorbě komedonů a vzniku zánětlivých projevů

Gel, který je bioregulátorem produkce kožního mazu, má široké spektrum antibakteriálního působení, co se týče specifických kmenů mikroorganismů. Překvapivým způsobem pleť uklidňuje a zjemňuje. Obsahuje nejmodernější inovativní složky zapouzdřené do liposomů. Přípravek tlumí nadměrnou aktivitu mazových žláz a aktivuje procesy obnovy kůže, zabraňuje ucpávání pórů a tvorbě komedonů. Transdermální nosiče zajišťují průnik aktivních složek do hlubších vrstev pokožky a jejich kvalitativně nový, vyšší stupeň účinnosti. Důsledkem je velmi rychlé vymizení zánětlivých reakcí a podráždění pokožky. Gel obnovuje celistvost kožní bariéry, a tím zvyšuje ochranné vlastnosti kožního povrchu. Intenzívně hydratuje pleť, zanechává pocit svěžesti a hladkosti. Gel má dlouhodobý matující efekt.

Aktivní složky: niacinamid, betain, exktrakt kaštanu, papain, panthenol, glukonan zinku, kofein, biotin, fosfolipidy

Balení: tuba 50 ml
Cena :    - 1090 Kč

 

 

>

Pleťový peeling Spring

Pro normální, mastnou a smíšenou pleť

Krémovitý přípravek obsahuje liposomální komplex s bisabololem. Liposomy rychle a účinně obnovují celistvost kožní bariéry a bisabolol má výrazné protizánětlivé a baktericidní účinky přímo na kožní buňky, přičemž napomáhá rychlému hojení a hydrataci. Mikročástice polyetylenu hluboce čistí póry a snadno odstraňují mrtvé buňky. Kafr a mentol umocňují antiseptický účinek přípravku a zlepšují mikrocirkulaci, v důsledku prokrvení pak lépe probíhají procesy látkové výměny a aktivizuje se pohlcování stagnujících složek.           
  
Aktivní složky: fosfolipidy, mentol, kafr, bisabolol

Balení: tuba 200 ml
Cena :    - 1250 Kč


 

 

>

Ochranný gel SPF 30 z aloe vera

Pro normální, mastnou, citlivou pokožku, pokožku s výskytem akné

Jemný ultralehký gel je určen k ochraně před slunečním zářením. Obsahuje gel z aloe vera a sluneční filtry, které pohlcují ultrafialové záření typu A, B – SPF (ochranný faktor) 30. Gel z aloe vera dodává tomuto přípravku řadu vlastností, které pokožku ochlazují, zklidňují, hydratují, obnovují, tonizují a dezinfikují. Gel z aloe vera má také vysokou pronikavou schopnost, zabraňuje ucpávání pórů a tvorbě uhrů.
Nezanechává na pleti mastný film.  Aplikujte každý den ráno na obličej a krk. Během pobytu na pláži a při sportovních aktivitách pod širým nebem nanášejte přípravek každých 60-90 minut.

Aktivní složky: gel z aloe vera, fyzikální a chemické filtry na ochranu před slunečním zářením.

Balení: tuba 100 ml 
Cena :    - 1525 Kč


 

 

>