VitaOligo - liposomální terapie pro zralou pleť

Extra hydratační krém

Pro suchou pleť, zralou pleť, včetně projevů rosacea, a take pro prevenci předčasného stárnutí

• intenzivně hydratuje pokožku, pomáhá udržet vlhkost
• vyplňuje nedostatek kožního mazu, odstraňuje pocit sucha
• zlepšuje proces zásobování, aktivuje obnovu pleti
• má antioxidační účinek, snižuje zarudnutí kůže
• Chrání proti UV záření -, poskytuje SPF 15
• je kůže hedvábná a měkká
 

Aktivní složky: oktylmethoxycinnamát, UVA a UVB chemický filtr, výtažky z ginkgo biloba a hroznových jader, kyselina hyaluronová, tokoferol

Balení: 200 ml tuba
Cena - 2150 Kč

>

Hydratační krém SPF 30

Pro všechny typy pleti v období aktivního slunečního záření a po absolvování takových kosmetických procedur, jakými jsou např. AHA-peeling, zesvětlující programy, depilace

Přípravek obsahuje fyzikální a chemické světelné filtry, které pohlcují a odráží ultrafialové paprsky UVA / UVB záření. Sluneční radiace je příčinou vzniku volných radikálů, které mají škodlivý účinek na kožní buňky. Proto je ve složení přípravku obsažen nejúčinnější antioxidant – vitamín E, který blokuje reakce peroxidové oxidace lipidů a dalších látek, a přitom má ochranné účinky. Extrakt z aloe vera přispívá ke zvlhčování pleti a má chladivý účinek, zmírňuje působení tepla. Kromě toho je přírodním filtrem pohlcujícím záření. Jojobový olej upravuje rovnováhu pokožky, vyrovnává deficit mastných kyselin omega-3 a omega-6, posiluje funkci kožní bariéry.

 Aktivní složky: kafr, jojobový olej, kokosový olej, skvalen, tokoferol, aloe vera, kyselina linolová

Balení: tuba 100 ml

Cena :    - 1350 Kč

>

Noční krém «Vitaoligo»

Pro suchou i extremně dehydratovanou pleť, pro zralou pleť, pleť vyčerpanou působením ultrafialových zářičů(solária); pro pleť s kuperózou

Přípravek je určen pro intenzívní obnovu a výživu zralé pleti. Jednou z hlavních složek je olej enotery, který je bohatý na kyselinuγ-linolenovou. Tento olej má velký význam pro zachování celistvosti a pevnosti kožní bariéry. Oleje jojobový a ovesný zvyšují odolnost pokožky k vlivům vnějšího prostředí, posilují bariérovou funkci pokožky a stimulují regenerační procesy. Přípravek je obohacen o liposomální komplex obsahující vitamín E a rozpustný kolagen. Působení těchto složek je zaměřeno na obnovu struktury pojivových tkání aproti vzniku volných radikálů. Extrakt ze slézu má posilující účinky na cévy a působí protizánětlivě, zjemňuje,uklidňuje a napíná pleť.

Aktivní složky: fosfolipidy, oleje ovesný a jojobový, olej enotery, kyselina linolová a linolenová, extrakt ze slézu, rozpustný kolagen
Balení: tuba 100 ml

Cena :    - 1690 Kč

 

>

Obnovovací emulze

Pro všechny typy pleti, syndrom unavené pleti, pleť vyčerpanoupůsobením chemických a fyzikálních vlivů (např.popáleniny, čerstvé jizvy, laserová léčba) a po operativních zásazích, pleť vyčerpaná působením agresivních vlivů prostředí (po pobytu v soláriích, větrném a chladném počasí)

Tento inovativní přípravek má protizánětlivé, regenerační a hojivé vlastnosti.

  • rychlé obnově poškozené pleti,
  • nárůstu obsahu kolagenu v kůži,
  • odstranění pocitu napětí a podráždění,
  • posílení jejích bariérových funkcí a zvýšení odolnosti kožního povrchu vůči četným agresivním činitelům vnějšího i vnitřního prostředí.
  • zabranění ztratě vody a nastavení optimalní hydratace v kůži.

Aktivní složky: olej šípkový a enotery (pupalky dvouleté), fosfolipidy

Balení: lahvička s dávkovačem 35 ml

Cena :    - 1950 Kč

>

Vitagel E + Ceramidy

Pro suchou pleť, pro zralou pleť s poškozenou kožní bariérou, po agresivním peelingu a po operativních zásazích, na alergickou reakci, rosaceu, po vystavení ultrafialovému záření, syndrom unavené pleti s nedostatkém estrogenu (menopauza).

Vitamín E (Tokoferol) - jeden z nejsilnějších antioxidantů, který zabraňuje tvorbě volných radikálů a oxidaci hormonů. Má protizánětlivé a protialergické vlastnosti, díky čemuž je účinný i pro velmi citlivou pleť.Vitamín F je směs důležitých polynenasycených mastných kyselin - linolové, linolenové a arachidonové. Přítomnost těchto kyselin pozitivně ovlivňuje integritu epidermální bariéry a schopnost pokožky zadržovat vodu. Rostliné Ceramidy posilují epidermální bariéru,  rychle vracejí pevnost, tón a pružnost kůže, což vede k podstatné redukci výrazných vrásek a linií.

Aktivní složky: Linolenová kyselina, tokoferol, vitamín F, kokosový olej, ceramidy, sfingolipidy.

Balení: 35ml

Cena :    - 1450 Kč

 

>