Prodigy Mask 8x8

NOVINKA!!!  Zázračná inovativní pleťová maska – Prodigy Mask 8x8 od DU Cosmetics

                          

Intenzívní Anti-Age péče pro rychlou regeneraci a obnovu pleti! Jestliže chcete vylepšit stav svojí pleti, hydratovat ji, odstranit známky suchosti a pocit napětí, minimalizovat stopy únavy a stresu, zjemnit hloubku vrásek, dodat pleti zářivý a zdravý vzhled, pak je maska Prodigy Vašim věrným přítelem a pomocníkem!

Maska Prodigy rychle a účinně obnovuje mladistvý vzhled pleti, a to pouze za dobu 8 aplikací po 8 minutách při každodenním použití. Maska má všestranné účinky, hydratuje a obnovuje pokožku, stimuluje její regeneraci, zastavuje procesy destrukce pleti vlivem stárnutí a působení volných radikálů.

Maska Prodigy obsahuje více než 60 nových i tradičních aktivních složek s časem prověřenou účinností a zaručuje dosažení optimálních výsledků.

Způsob aplikace v domácích podmínkách:

  1. Očistěte pokožku čistícím pleťovým mlékem a pleťovou vodou.
  2. Naneste  vhodný přípravek pro oční okolí
  3. Na pleť obličeje naneste silnou vrstvu masky Prodigy.
  4. Ponechejte na pokožce minimálně po dobu 8 minut (až 12).
  5. Zbytky masky odstraňte suchým papírovým ubrouskem nebo kosmetickými tampóny navlhčenými pleťovým mlékem podle typu pleti.
  • Aplikujte masku každý večer po dobu 8 dnů;
  • Zopakujte cyklus procedur po uplynutí 30-40 dnů;

Balení: tuba 100 ml
Cena :    -2995Kč

Ani každodenní a cyklická aplikace zázračné masky nenahrazuje masáž a pravidelné návštěvy v salónu profesionální kosmetičky!  Tuto inovativní masku mužete vyskoušet v novem ošetření Prodigy - Intenzívní Anti-Age péče pro rychlou regeneraci a obnovu pleti. 1300Kč - 90min on-line rezervace