Mastná pokožka

Čisticí gel

Tento pěnivý gel je k čištění pokožky, napomáhá k obnovení rovnováhy seba. Jako prevence proti vzniku nečistot pleti. Ponechává na pokožce ochranný a zklidňující film, který přináší jemnou a pružnou pokožku.

Tuba 50 ml

Cena :    - 495 Kč


 

 

>

Vyrovnávací matující pleťová voda

Tato pleťová voda je určená pro mastnou pleť a díky tonizačním a čisticím účinkům na pleť napomáhá jejímu vyvážení. Její adstringentní účinky přispívají ke zmatnění pleti, regulují tvorbu mazotoku a stahují rozšířené póry.

LAHVIČKA 200 ml

Cena :    - 750 Kč


 

 

>

Hlubokočistící peeling

Tento enzymový peeling má na pokožku trojí působení :
1. pokožku hloubkově čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky, absorbuje přebytečný maz;
2. podporuje fungování její buněčné obnovy;
3. viditelně rozjasní pleť.
Není vhodný pro citlivou pokožku.

Tuba 70 ml

Cena :    - 850Kč


 

 

>

Regenerační peelingová maska

Cílem této masky je podporovat odstraňování odumřelých buněk, pomoci snížit neestetické pigmentové skvrny na povrchu kůže. Reguluje tvorbu kožního mazu, rozjasní a sjednotí pleť. Jeho vyhlayujicí a exfoliační učinek pomáhá redukovat jemné vrasky. Naneste tenkou vrstvu na obličej, šije a dekolt, vyhněte se kontaktu okolí očí a sliznic. Nechte působit po dobu 10-15 minut. Odstranit to gommazhnymi pohyby. Zbytek odstraňte teplou vodou.

Upozornění:
Nepoužívat pro těhotné ženy nebo děti. Není vhodné pro citlivou pokožku. Neaplikovat na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Tuba 70 ml

Cena :    - 950Kč

 

 

>

Čisticí maska

Tato maska viditelně pročišťuje pokožku. Napomáhá zmenšení velikosti rozšířených a zanesených pórů, čistí a sjednocuje pleť. Jakmile je pohlcen nadbytek kožního mazu a nečistoty, pokožka dýchá lépe. Kromě tohoto čisticího působení také dodává základní elementy k buněčné obnově pokožky (stopové prvky, vitaminy, minerální soli, aminokyseliny). Díky přítomnosti vyživujícího a zklidňujícího meruňkového oleje jeho čisticí vlastnosti pokožku nevysušují.

Tuba 50 ml

Cena :    - 765 Kč


 

 

>

Re-structurant Capital (na kontury očí a rtů)

Oční kontury, rty a obličej

Tento svěží a vyhlazující produkt je velmi účinné sérum, které obnovuje i zvláště citlivou oblast kolem očí. Regeneruje pokožku do hloubky, vyhlazuje ji na povrchu a zvlášť působí na váčky pod očima (lipolýza). Zároveň působí na mikrocirkulaci, rozjasňuje pleť a odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Stará se o hydrataci a pružnost pokožky a bojuje proti její atrofii. Chrání pevnost, pružnost a svěžest pokožky.

LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 1450 Kč


 

 

>

Rostlinný čisticí gel

Rostlinný čisticí 100% fyto-gel je účinné antiseptikum složené z esenciálních olejů (4,08%) s čisticími a antibakteriálními vlastnostmi. Rychle působí na problematické části pokožky a vysušuje akné.

LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 810 Kč


 

 

>

Denní krém na Mastnou pleť

Tento krém určený pro mastnou pleť zmatňuje lesknoucí se T-zónu a postupně vyvažuje nadbytečné tvoření kožního mazu. Jeho působení je zároveň čisticí, zklidňující a adstringentní. Podporuje hydrataci a pružnost pokožky. Je vynikajícím hydratačním krémem pro mastnou pleť.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena :    - 1195 Kč


 

 

>

Denní Posilující krém

Všechny typy pleti, Unavená, poškozená pleť

Krém se silným obnovujícím účinkem pro unavenou a namáhanou pleť. Díky vysokému obsahu aktivních látek stimuluje metabolismus pokožky a podílí se na opětovném nastolení rovnováhy a zjasnění pleti. Přípravek lze používat jak k intenzivní péči, tak jako denní krém pro pokožku vystavovanou znečištěnému ovzduší velkoměsta. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena :    - 1295 Kč


 

 

>

Noční krém «Voile de nuit»

Všechny typy pleti

Noční krém-fluid, lehký jako závoj, hydratuje pleť a zároveň vyrovnává mazovou produkci během noci. Jeho regenerační účinky jsou posíleny o zklidňující a zjemňující efekt díky výtažku z Boswellia serrata. Po probuzení je pokožka svěží, hebká a odpočatá bez lesku.

LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 995 Kč


 

 

>