Suchá pokožka

Čisticí krém

Všechny typy pleti

Tento odličovací a čistící krém jemně odstraňuje nečistoty a make-up. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, a umožňuje dokonalé odlíčení obličeje a očí, přičemž respektuje jejich citlivost. Jeho mírně gelová struktura poskytuje pocit čistoty a svěžesti.

LAHVIČKA 200 ml

Cena :    - 675 Kč

>

Zklidňující pleťová voda

Všechny typy pleti

Tuto jemnou zklidňující pleťovou vodu s osvěžujícím a tonizačním efektem lze použít na všechny typy pleti včetně očních kontur, i pro velmi citlivou pleť. Má zklidňující a protizánětlivý účinek, zejména pro oční víčka a oblast kolem očí.

LAHVIČKA 200 ml

Cena :    - 675 Kč

>

Čisticí peeling «Tutti Frutti»

Tento peelingový gel jemně odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty z povrchu pokožky. Tento peelingový gel je složený výhradně z výtažků ovoce. Enzymatický a peelingový účinek stimuluje buněčný metabolismus a uvolňuje napětí. Pomáhá pokožku zjemnit a rozjasnit. Jemností a neabrazivní povahou vyhovuje všem typům pleti, včetně citlivé.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena: - 685Kč

>

Vyživující maska

Pro všechny typy pleti

Tato maska na pokožce nezasychá, naopak zůstává krémová. Má současně výživující a hydratační účinky. Efektivně zmírňuje příznaky únavy, zejména pro matnou a unavenou pleť. Zlepšuje elasticitu a pružnost pokožky, vyhlazuje jemné linky a eliminuje známky stárnutí. Tato maska pokožku rozzáří a osvěží. Je vhodná pro všechny typy pletí, kromě hodně hodně mastných. Před aplikací masky je důležité aplikovat peeling, po něm nanasete masku s v silné vrstvě na obličej a krk.

Bezkontaktní airless kelímek 75 ml

Cena :    - 850 Kč

>

Re-structurant Capital (na kontury očí a rtů)

Oční kontury, rty a obličej

Tento svěží a vyhlazující produkt je velmi účinné sérum, které obnovuje i zvláště citlivou oblast kolem očí. Regeneruje pokožku do hloubky, vyhlazuje ji na povrchu a zvlášť působí na váčky pod očima (lipolýza). Zároveň působí na mikrocirkulaci, rozjasňuje pleť a odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Stará se o hydrataci a pružnost pokožky a bojuje proti její atrofii. Chrání pevnost, pružnost a svěžest pokožky.

LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 1450 Kč

>

Esenciální serum hydra-base

Všechny typy pleti / suchá a mdlá pleť

Toto extra hydratující fluidní sérum má dvojí účinek:

  • Vyvažuje hydrataci a díky složení bohatému na ušlechtilé oleje a vysoké aktivní látky vytváří hydrolipidový film, který zabraňuje vysoušení pokožky.
  • Stimuluje buněčnou aktivitu a navrací pokožce její pružnost a hebkost.
LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 1195Kč

>

Denní krém na Suchou pleť

Suchá pleť

Tento krém navrací suché pokožce její jemnost, pružnost a vláčnost. Je bohatý na vzácné a ušlechtilé rostlinné oleje, vyživuje a zjemňuje pokožku. Obsažené mořské složky a vitamíny se podílejí na stimulaci buněčné činnosti a posilují přirozený metabolismus pokožky, a podporují tak její hydrataci.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena :    - 1195 Kč

>

Denní Posilující krém

Všechny typy pleti, Unavená, poškozená pleť

Krém se silným obnovujícím účinkem pro unavenou a namáhanou pleť. Díky vysokému obsahu aktivních látek stimuluje metabolismus pokožky a podílí se na opětovném nastolení rovnováhy a zjasnění pleti. Přípravek lze používat jak k intenzivní péči, tak jako denní krém pro pokožku vystavovanou znečištěnému ovzduší velkoměsta. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena :    - 1295 Kč

>

Noční krém «Voile de nuit»

Všechny typy pleti

Noční krém-fluid, lehký jako závoj, hydratuje pleť a zároveň vyrovnává mazovou produkci během noci. Jeho regenerační účinky jsou posíleny o zklidňující a zjemňující efekt díky výtažku z Boswellia serrata. Po probuzení je pokožka svěží, hebká a odpočatá bez lesku.

LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 995 Kč

>