Zralá pokožka

Čisticí krém

Všechny typy pleti

Tento odličovací a čistící krém jemně odstraňuje nečistoty a make-up. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, a umožňuje dokonalé odlíčení obličeje a očí, přičemž respektuje jejich citlivost. Jeho mírně gelová struktura poskytuje pocit čistoty a svěžesti.

LAHVIČKA 200 ml

Cena :    - 675 Kč


 

 

>

Zklidňující pleťová voda

Všechny typy pleti

Tuto jemnou zklidňující pleťovou vodu s osvěžujícím a tonizačním efektem lze použít na všechny typy pleti včetně očních kontur, i pro velmi citlivou pleť. Má zklidňující a protizánětlivý účinek, zejména pro oční víčka a oblast kolem očí.

LAHVIČKA 200 ml

Cena :    - 675 Kč

 

 

>

Hlubokočistící peeling

Tento enzymový peeling má na pokožku trojí působení :
1. pokožku hloubkově čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky, absorbuje přebytečný maz;
2. podporuje fungování její buněčné obnovy;
3. viditelně rozjasní pleť.
Není vhodný pro citlivou pokožku.

Tuba 70 ml

Cena :    - 850Kč

 

 

>

Regenerační peelingová maska

Cílem této masky je podporovat odstraňování odumřelých buněk, pomoci snížit neestetické pigmentové skvrny na povrchu kůže. Reguluje tvorbu kožního mazu, rozjasní a sjednotí pleť. Jeho vyhlayujicí a exfoliační učinek pomáhá redukovat jemné vrasky. Naneste tenkou vrstvu na obličej, šije a dekolt, vyhněte se kontaktu okolí očí a sliznic. Nechte působit po dobu 10-15 minut. Odstranit to gommazhnymi pohyby. Zbytek odstraňte teplou vodou.

Upozornění:
Nepoužívat pro těhotné ženy nebo děti. Není vhodné pro citlivou pokožku. Neaplikovat na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Tuba 70 ml

Cena :    - 950Kč

 

>

Čisticí maska

Tato maska viditelně pročišťuje pokožku. Napomáhá zmenšení velikosti rozšířených a zanesených pórů, čistí a sjednocuje pleť. Jakmile je pohlcen nadbytek kožního mazu a nečistoty, pokožka dýchá lépe. Kromě tohoto čisticího působení také dodává základní elementy k buněčné obnově pokožky (stopové prvky, vitaminy, minerální soli, aminokyseliny). Díky přítomnosti vyživujícího a zklidňujícího meruňkového oleje jeho čisticí vlastnosti pokožku nevysušují.

Tuba 50 ml

Cena :    - 765 Kč


 

 

>

Re-structurant Capital (na kontury očí a rtů)

Oční kontury, rty a obličej

Tento svěží a vyhlazující produkt je velmi účinné sérum, které obnovuje i zvláště citlivou oblast kolem očí. Regeneruje pokožku do hloubky, vyhlazuje ji na povrchu a zvlášť působí na váčky pod očima (lipolýza). Zároveň působí na mikrocirkulaci, rozjasňuje pleť a odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Stará se o hydrataci a pružnost pokožky a bojuje proti její atrofii. Chrání pevnost, pružnost a svěžest pokožky.

LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 1450 Kč

 
>

Esenciální serum hydra-base

Všechny typy pleti / suchá a mdlá pleť

Toto extra hydratující fluidní sérum má dvojí účinek:

  • Vyvažuje hydrataci a díky složení bohatému na ušlechtilé oleje a vysoké aktivní látky vytváří hydrolipidový film, který zabraňuje vysoušení pokožky.
  • Stimuluje buněčnou aktivitu a navrací pokožce její pružnost a hebkost.
LAHVIČKA 30 ml

Cena :    - 1195Kč

 

 

>

Denní krém na Zralou pleť

Vysoce účinný výživný krém proti vráskám, bohatý na aktivní látky, efektivně potlačující projevy stárnutí a chránící jemnost, pružnost a mladistvý vzhled zralé pleti. Podporuje hydrataci, obnovuje ochrannou hydro-lipidovou vrstvu a stimuluje buněčný metabolismus.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena :    - 1295 Kč

 

 

>

Denní Posilující krém

Všechny typy pleti, Unavená, poškozená pleť

Krém se silným obnovujícím účinkem pro unavenou a namáhanou pleť. Díky vysokému obsahu aktivních látek stimuluje metabolismus pokožky a podílí se na opětovném nastolení rovnováhy a zjasnění pleti. Přípravek lze používat jak k intenzivní péči, tak jako denní krém pro pokožku vystavovanou znečištěnému ovzduší velkoměsta. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Bezkontaktní airless kelímek 50 ml

Cena :    - 1295 Kč


 

 

>

Noční anti-aging krém «Delice de nuit»

Tento obnovující krém proti příznakům stárnutí podporuje proces regenerace pleťových buněk během spánku. Jeho regenerační a vyživovací efekt je doplněn o zklidňující a zvláčňující působení. Pokožce vrátí její vláčnost, elasticitu a svěžest.

LAHVIČKA 50 ml

Cena :    - 1450 Kč


 

 

>