Kosmetické služby a masáže

O značce DU Cosmetics

                                                                              
DU Cosmetics založeno v roce 1986 týmem renomovaných odborníků z oblastí biochemie, kosmetologie a estetické medicíny. Společnost věnuje mimořádnou pozornost otázce přenosu aktivních látek do hlubších vrstev pokožky pomocí liposomů (jednovrstvé i vícevrstvé,“multilaminární“). 

 
Liposomy jsou kulaté měchýřky velmi malých rozměru (nm), tvořené lipidovou (tukovou) vrstvou, která je podobně jako dvouvrstvá buněčná membrána, tvořená z fosfolipidů a cholesterolů. Liposom je transportním systémem, zabezpečujícím průnik látek v nich obsazených do hlubších vrstev pokožky.
 
Široký sortiment produktů poskytuje ta nejmodernější a zároveň reálná řešení pro všechny potřeby. Jakýkoli klient nalezne produkt DU, který je ideální pro jeho kůži.
 

 

Contour - Péče o oční okolí

          Ošetření «Contour» je velmi účinným pomocníkem v boji proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům, jakož i při péči o suché či podrážděné oční okolí.  

      Omlazení očního okolí je viditelné již po první aplikaci přípravku řady «Contour». Jedná se o bezbolestnou obdobu botulotoxinu (Argireline™, hadí jed Syn™ Ake 4%) s pH, kterou mají slzy!  Řada je určena pro ženy a muže od 20 let.         

       Pleť očního okolí má své zvláštnosti: je tenčí a výrazně citlivější, příznaky stárnutí se zde projevují dříve než na kterékoliv jiné části obličeje. Všechny naše emoce – smích i slzy, každá situace – únava a stres atd. se zrcadlí právě v této oblasti v podobě váčků, «vějířků» , otoků…. Pokožka kolem oči je výrazněji vystavena předčasnému stárnutí a proto přípravky «DU - Vincent Davianny» zásobují oční partie cennými aktivními látkami.​

       Procedura vydatně zlepší kvalitu očního okolí , pokožka je lépe vyživená, hydratovaná a pružná. Péči též doporučujeme před i po plastické operaci víček. Při použivání produktů řady «Contour» lze pozorovat trvalejší efekt, lépe probíhají procesy hojení a obnovy, tj regenerace a reparace, a rychleji se zmenšují otoky tkání.​

Indikace: jemné mimické vrásky («vějířky»), otoky a tmavé kruhy, zvýšená reaktivita, unavené oči.

Cíl: aktivace mikrocirkulace a regeneračních procesů, odstranění otoku, obnovení celistvosti epidermální bariéry, posílení víček, lifting a snížení vrásek.

Doba trvání procedury: 40 min – 450Kč

Doporučený cyklus: 8 procedur při aplikaci 2 krat týdně, potom jako podpora 1 krát během měsíce.

Doporučení domácí péče ohledně pěstění pleti v očním okolí v závislosti na věku

Od 20 do 30 let

Od 30 do 40 let

Po 40. roce věku

Ochrana a preventivní pěstění pleti – intenzívní hydratace

Ochrana, peeling a specifické pěstění podle návodu

Ochrana, peeling, hydratace, výživa a relaxace

Gel «Contour Plus»

Gel «Syn Ake»

Denní Vita-Lift

Noční Vita-Lift

Lifting Drops

Gel «Syn Ake»

 

Denní Vita-Lif

Noční Vita-Lift

Lifting Drops denně

Gel «Syn Ake»

 

Vita-Oligotherapie - intenzivní terapie proti stárnutí

           Exkluzivní anti-aging terapie, která zpomaluje a zastavuje procesy předčasného stárnutí pleti.​

​        Procedura Vita-Oligotherapie stimuluje vitalitu - základní životní procesy, které probíhají v pokožce, zlepšuje syntézy kolagenu a elastinu, zajištuje hydrataci, posiluje ochranné mechanismy kůže, zlepšuje buněčnou regeneraci a mikrocirkulaci. Rychle a účinně zbavuje pleť začervenalé barvy a podráždění, snižuje výraznost kuperózy. Dokonale vhodná pro všechny typy pleti pro ženy a může od 25let.                   

      Inovace ošetření Vita-Oligotherapie spočívá v tom, že složení přípravků této řady je obohaceno o široké spektrum vitamínů (Vitamíny A-E-C-F), stopových prvků, Coenzymu Q10, P.M.L. Retard Liposomes® o velmi malých rozměrech (200–600 nm), což maximálně usnadňuje pronikání aktivních složek do pokožky  vysoce účinných patentovaných kosmetických komplexů®.

     Tyto komplexy obsahují kombinace aktivních látek a řadu selektivních složek, které jsou «třešničkou na dortu» výsledků nejnovějších výzkumů.

      Společnost Vincent Davianny věnuje mimořádnou pozornost otázce přenosu aktivních látek do hlubších vrstev pokožky pomocí liposomů (jednovrstvé i vícevrstvé, «multilaminární»).

​      Liposomy jsou kulaté měchýřky velmi malých rozměru (nm), tvořené lipidovou (tukovou) vrstvou, která je podobně jako dvouvrstvá buněčná membrána, tvořená z fosfolipidů a cholesterolů. Liposom je transportním systémem, zabezpečujícím průnik látek v nich obsazených do hlubších vrstev pokožky.

​    Vícevrstvá struktura liposomů (několik vrstev fosfolipidů) umožňuje současně působení několika aktivních složek, z nichž každá se nachází v samostatné fosfolipidové vrstvě. Aktivní látky se uvolňují postupně a zajišťují prodlouženou dobu působení přípravku. Účinnost spočívá ve vysoké pronikavosti liposomálních komplexů obsahujících cenné složky.

Indikace: anti-aging ošetření, syndrome «unavené» pokožky, prevence změn spojených se stárnutím, korekce prvních příznaků uvadání kůže, obnova pokožky po agresivním peelingu, fotostárnuti.

Cíl: aktivace regeneračních procesů a mikrocirkulace, vyhlazení vrásek a zjemnění mikroreliéfu pleti, obnovení a posílení epidermální bariéry, lifting, intenzivní hydratace, zpomalení procesu stárnutí.

Doba trvání procedury: 90 min – 1300Kč

Doporučený cyklus: 10 – 15 procedur při aplikaci 2 krát tydně, potom jako podpora 1x týdně.

Doporučení domácí péče:

Čistící pleť mléko a pleťová voda BASIC,

Day Cream «Vitaoligo»

Skin Repair «Vitaoligo»

Night Cream «Vitaoligo»

Hydralift EXCLUSIVE/Hyaluramine Plus EXCLUSIVE (2-3 ampuli v týdnu)

Vitagel E+Ceramidy «Vitaoligo» (jako 30 denní kúra)

Na očíí – Vitalift Day Contour a Vitalift Night Contour

CLEAN-UP (Expres Hygiena)

    Toto unisex ošetření odstraňuje odumřelé kožní buňky, čistí  póry a zvyšuje hydrataci. Základním požadavkem je docílit čistou a zdravou pokožku v co nejkratším čase.

     Procedura začíná použitím jemného krémovitého PEELINGU SCRUB SPRING obsahujícím liposomální komplex s protizánětlivým bisabololem a kafrem. Před číštění používáme teplé ručníky. Aplikace koncentrátu v ampuli HYALUROMINE PLUS zklidní a vysoce zhydratuje pleť. Krémová maska SENSORY si poradí se suchou pokožkou a krásně zmatní mastnou pleť. Na závěr aplikujeme «čokoladový», hojívý a protizanětlivý GEL ALCHEMILA z výtažkem z kontryhelu obecného, zapouzdřeného do vícevrstvé P.M.L. retard liposomes ®, a díky tomu bezprostředně působí na kožní buňky a umožňuje dosáhnout optimálního výsledku.

Indikace: pleť náchylná ke vzniku komedonů a akné, regulace secrece mazových žláz.

Cíl: ochrana a pročištění pleti, snížení aktivity mazových žláz a prevence zánětu, zlepšení přiozených obranných funkcí pokožky, normalizace pH pokožky..

Doba trvání procedury: 40 min – 650Kč

Poznámka: Procedura se neprovádí při akutním zánětu pokožky (zanícené komedony a hnisavé neštovičky).

Doporučení domácí péče:

Alchemilla Gel REVIVE 35ml.

HYDRA-CARE (Expres Hydratace)

    Je Vaše pleť dehydratovaná? Hydra-péče hluboce hydratuje pokožku v době 40min. Chrání pokožku před stárnutím.

     Procedura začíná nanesením jemného SAUNA PEELINGU, který vytvoří mírné teplo, pomáhá čistit póry a odstraňovat odumřelé buňky. Mikronizované citrusové častice obsahují vitamíny: C, A, E,P a B. Aplikace SERILAYER FORTE vysoce hydratuje pleť, vyplňuje vrásky a o 40% snižuje jejich výraznost. Jemná masáž multivitaminovým hydratačním ORANGE EXPERIENCE CREAM zvyšuje přirozené vypnutí pokožky a aktivuje obnovu buněk. Díky působení alginátové ORANGE MASK s vitamínem C rychle ustupuje suchost, obnovuje se přirozená hebkost a hladkost pokožky. Na závěr na pleť naneseme vysoce hydratační   ORANGE EXPERIENCE CREAM.

Indikace: všechny typy pleti trpící dehydratací a nedostatkem vitaminů.

Cíl: intenzivní hydratace s relaxací, zdravý jas pokožky.

Doba trvání procedury: 40 min – 750Kč

Doporučení domácí péče:

Orange Experience Cream, 50ml,

Orange Body Serum, 500ml.

FIRMING (Lifting)

  Toto ošetření bojuje proti ochabování pokožky, zlepšuje krevní oběh a tonizuje obličejové svaly.

      Procedura začíná nanesením jemného SAUNA PEELINGU, který vytvoří mírné teplo, pomáhá čistit póry a odstraňovat odumřelé buňky. Mikronizované citrusové častice obsahují vitamíny: C, A, E,P a B. Aplikace FIRMING LIFTING GEL s vícevrstvé (P.M.L. retard liposomes®) dodá pokožce rozpustný kolagen a kyselinu hyaluronovou. Součásti péče je autorská liftingová 10minutová masáž «Lifting fast» s využítím zpevňujícího FIRMING KRÉM proti vysychání a ochabování pokožky. Obsahuje fytohormony, stopové prvky a aminokyseliny. Zlepšuje mikrocirkulaci, přináší více kyslíku a živin buňkám a zpomaluje stárnutí kůže.

     Logickou tečkou procedury je alginátní CRIOGENIC MASK s více než 70ti aktivními proteiny se stimulačním účinkem.

Indikace: korekce změn spojených se stárnutím, atonická pleť bez tonusu.

Cíl: intenzivní hydratace, rychlý lifting, zpevnění a tonizace pokožky.

Doba trvání procedury: 40 min – 750Kč

Doporučení domácí péče:

Firming Lifting Gel REVIVE 200ml,

Firming Krém BODY SPIRIT 200ml.

Special Night – speciální ošetření vhodné pro velké večerní příležitosti

   Toto ošetření bojuje proti ochabování pokožky, zlepšuje krevní oběh a tonizuje obličejové svaly. 40min.

      Procedura začíná nanesením jemného SAUNA PEELINGU, který vytvoří mírné teplo, pomáhá čistit póry a odstraňovat odumřelé buňky. Mikronizované citrusové častice obsahují vitamíny: C, A, E,P a B. Aplikace FIRMING LIFTING GEL s vícevrstvé (P.M.L. retard liposomes®) dodá pokožce rozpustný kolagen a kyselinu hyaluronovou. Součásti péče je autorská liftingová 10minutová masáž «Lifting fast» s využítím zpevňujícího FIRMING KRÉM proti vysychání a ochabování pokožky. Obsahuje fytohormony, stopové prvky a aminokyseliny. Zlepšuje mikrocirkulaci, přináší více kyslíku a živin buňkám a zpomaluje stárnutí kůže.

      Logickou tečkou procedury je alginátní CRIOGENIC MASK s více než 70ti aktivními proteiny se stimulačním účinkem.

Indikace: korekce změn spojených se stárnutím, atonická pleť bez tonusu.

Cíl: intenzivní hydratace, rychlý lifting, zpevnění a tonizace pokožky.

Doba trvání procedury: 40 min – 950Kč

Doporučení domácí péče:

Firming Lifting Gel REVIVE 200ml,

Firming Krém BODY SPIRIT 200ml.

 

 

Čistění zad

 •  hloubkově čistí a odstraňuje komedony
 • kondiční ošetření - vyživuje a zklidňuje svědivou a vysušenou pokožku
 • regenerace - zjemňuje a rozjasňuje pokožku poznamenanou akné

Povrchově očistíme pokožku na zádech, poté naneseme "sauna" peeling (má jemné rozehřívací účinky, díky nimž dochází k hlubokému čištění pórů, odstranění mrtvých buněk a aktivizaci periferní mikrocirkulace), který nám pleť připraví na hloubkové číštění. Díky vibraci ultrazvukové špachtle uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Odstraňuje odumřelé a ztvrdlé částí pokožky, zlepšuje krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus. Následuje maska (90min ošetřeni) - zábal, kdy Vám naneseme masku, přikryjeme fólií a ručníkem, vy pak 20 minut jen odpočíváte a relaxujete. Nakonec se maska smyje a lehce se vmasíruje závěrečné ošetření.

Anticelulitidová masáž + zábal (Koncentrát Percutacel)

        Liftingová masáž neboli anticelulitidová masáž je velmi účinná masáž pro vypnutí pokožky, v boji proti celulitidě, při formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen, a to kvůli odlišnému uspořádání podkožního vaziva, než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, v omezené míře, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž působí na tukové buňky z oblasti podkoží a stimuluje podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus.

           Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující zábal, který má boj s celulitidou a na kvalitu pokožky pozitivní účinek. Masáž se provádí postupem, kdy dochází k stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, strií a především celulitidy.

Indikace: Celulitida a lokální tukové usazeniny (hýždí, stehna, ruce)
Kontraindikace: tromboflebitida, akutní stadium kožní nemoci.
Cíl: zlepšení mikrocirkulace (návrat zdravého odstínu), vyrovnání povrchu pokožky (snížení výraznosti pomerančové kůry), snížení tloušťky podkoží, aktivaci lipolytických procesů.
Doba trvání procedury: 45 min masáže + 15min zábal  - 1000Kč
Doporučený cyklus: 10 - 12 procedur při aplikaci 2-3 krát týdně.
Je vhodné při odstraňování celulitidy střídat s Lymfodrenážní masáží.

 

 

Anticelulitidní ošetření «Impact»

 Ošetření Impact je vyvinuto pro řešení celulitidy -  jedno z nejaktuálnějších estetických problémů. Inovativní  ošetření je zacíleno  na anticelulitidní a lipolytický efekt. Zmenšuje nejenom velikost uzlíků lipodystrofie, ale vyhlazuje pokožku, čímž předchází ochablosti a atonii tkání. Zmenšuje projevy celulitidy, zabraňuje tvorbě nových tukových buněk a hromadění tukových usazenin v těchto buňkách.

Součástí salonní péče je originální nevysušující solní exfoliace s olejem z mořských řas, který upravuje rovnováhu vody a minerálů v pokožce, má osmotické a keratolytické účinky. Program má ozdravný účinek na cevní systém, odvádí toxiny a vedlejší produkty buněčné činnosti, zvyšuje napětí pokožky. 

Nejnovější aktivní složky a patentované komplexy Liporeductyl®, Reafermine®, Revitalin®, Structurine® - které disponují vysokou specifickou anticelulitidní a zeštíhlující aktivitou, jsou zapouzdřeny do liposomů. Velikost těchto částeček jim umožňuje pronikat do nejhlubších vrstev pokožky, což zároveň zajišťuje úplné proniknutí aktivních složek a jejich maximální účinnost. Například míra proniknutí kofeinu se zvyšuje pětkrát, aescinu sedmkrát.

Anticelulitidní komplex Impact je vyvinut s ohledem na všechny články patogeneze  celulitidy. Korekční působení přípravků Impact je zaměřeno :

 1. na snížení viskozity mezibuněčné hmoty, která přispívá k zadržování tekutin v tkáních a brání odvodu   odpadových látek,

 2. k posilování procesu lipolýzy cestou aktivace receptorů lipocytů,

 3. ke stimulaci procesů látkové výměny v kožních buňkách a zrychlení oběhu krve a lymfy, zvýšenému odvodu toxinů, odpadových látek a odstraňování stagnačních jevů,

 4. k vyhlazení kožního reliéfu a stimulaci procesů obnovy buněk.

Indikace: Celulitida a lokální tukové usazeniny (hýždí, stehna, ruce)
Kontraindikace: tromboflebitida, akutní stadium kožní nemoci.
Cíl: zlepšení mikrocirkulace (návrat zdravého odstínu), vyrovnání povrchu pokožky (snížení výraznosti pomerančové kůry), snížení tloušťky podkoží, aktivaci lipolytických procesů.
Doba trvání procedury: 120 min - 1600Kč
Doporučený cyklus: 10 - 12 procedur při aplikaci 3 krát týdně, potom jako podpora 1x týdně po dobu dvou měsíců. Je vhodné při odstraňování celulitidy střídat s Lymfodrenážní masáží.

Doporučení domácí péče: Percutacel Forte IMPACT (gel-liporeduktor) 2 x denně v průběhu 2 měsíců (nejméně).

 

 

Manuální lymfodrenáž

Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž - ovlivnění mízního systému, je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém, a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.

Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvyšuje zátěž našeho mízního systému. To se projeví únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.

Osoby se zatížením končetin, jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky, ale i sportovci a mnozí další, zvýšeně zatěžují svůj mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle, a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i pro odstranění únavy nohou po rušném dni.

Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitidě, která vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy. 

Indikace: 

 • otoky (mimo otoky při vážných chorobách srdce, ledvin a jater)
 • problémy s imunitou
 • detoxikace organizmu (zatěžující životní prostředí, kontakt s toxickými látkami, déledobější užívaní léků atp.)
 • celulitida 
 • zvýšené lokální ukládaní tuku, lipedém, gynoidní obezita 
 • základní péče u veškeré zeštíhlovací léčby (podpora hubnutí, např. po graviditě)
 • žilní problémy (ne při akutním zánětu!)
 • zadržování vody při hormonálních problémech
 • gravidita (prevence otoků, varixů a celulitidy)
 • plánované těhotenství (detoxikační kúra)
 • hormonální antikoncepce (prevence žilních problémů, celulitidy, přibírání na váze, zadržování vody)
 • užívání hormonálních léků (poruchy menstruace, stimulace fertility, hormonální substituce)
 • příznaky PMS (premenstruační syndrom)
 • nepříznivé genetické dispozice (žilní choroby, celulitida, gynoidní obezita u rodinných příslušnic)
 • pooperační a poúrazové stavy (stav po liposukci, po operaci prsou, po sejmutí sádry, vyhlazení jizev atd.)
 • chronická únava, stres 
 • bolesti hlavy, migrény, chronická rýma  zvýšená zátěž nohou (rehabilitace sportovců a těžce pracujících, též sedavé zaměstnání)
 • všestranná prevence zdravotních problémů

Kontraindikace: 

Absolutní
 • aktivní onkologická onemocnění
 • akutní bakterielní a virová onemocnění (hnisavá angína, horečnatá onemocnění, bakterielní infekce kůže, akutní mokvavý ekzém)
 • nekompenzovaná hypertenze 
 • akutní žilní záněty 
 • „internistické“ otoky (původ v nemocích srdce, ledvin, jater)
 • patologická gravidita 
 • nejasné bolesti břicha 
 • glaukom (zelený zákal)
Relativní (nutno posuzovat individuálně, po poradě s lékařem)
 • dekompenzované srdeční onemocnění, srdeční arytmie, ischemická choroba srdce
 • astma bronchiale, astma cardiale, chronická bronchitida
 • dysfunkce štítné žlázy 
 • výrazná hypotonie

Doba trvání procedury: 60 min - 700Kč
Doporučený cyklus: Kúry založené na aktivaci lymfatického systému vyžadují opakování. Počet návštěv závisí na tom, jaký problém chceme touto cestou řešit. Na rozpohybování stagnující lymfy postačí 3-5 návštěv, 1-2x v týdnu. Při problémech s celulitidou a při formování postavy je třeba minimálně 10 návštěv. Teprve potom dochází k viditelným výsledkům.

Skulpturální (bukální) masáž

Skulpturální masáž - jedinečná technika nechirurgického lifting - efektu a omlazování, která spočívá v důkladném hlubokém masáže obličejových svalů a pusobeni na problémové oblasti. Při Skulpturální fáze masáže účinek na obličejové svaly dochází zevně, a při Bukální přes vnitřek úst! Umožňuje řešit problémy, jak jsou:

 •     ztráta elasticity kůže, zhoršení jeji barvy a textury;
 •     změna tvářu obrysu;
 •     otok měkké tkáně;
 •     nadměrné hromadění tukové tkáně oblasti brady;
 •     hluboké vrásky.

Vláštností Skulpturální masáže je hluboké hnětení svalů obličeje a krku, což umožňuje výrazně zvýšit svalový tonus, zlepšuje lymfodrenážní funkci kůže, zvyšují krevní oběh v postiženich oblastech. Mnozí zákazníci říkají po zákroku zejména bolestivých svalů obličeje podobné bolesti, která se vyskytují po intenzivním cvičení. Bukální část masáže - přes ústní dutiny propracují mimické a žvýkací svaly po celé délce od bodu k bodu připojení, tak že vzniká možnost zachytit svaly ze dvou stran.

Doporučují se všem s jakýmkoliv typem pleti od 25 let. Kurz je 10 - 15 krát obden, 2krát ročně.

Preventivní masáž:

25 - 30 let - 1 krát za měsíc

30 - 35 let - 2 krát za měsíc

35 let - 1 den týdne

Délka procedury: Skulpturální masáž obličeje - 40 minut, bukální část  - 20 minut, alginátová maska ​​- 20min.

Cena: 1500Kč - 90min

Při koupi permanentky 10 procedur - 1300Kč