Dobře provedený permanentní make-up může lidem hodně pomoci nejen zvýšením sebevědomí, ale i ve smyslu dlouhodobé  úpravy vizáže bez obavy změn při sportu – plavání nebo v sauně, jak bývá časté u líčení.

V dnešní době permanentní make-up se mění k lepšímu - objevují se nové techniky, pigmenty a přístroje.

Tetování prošlo významnými změnami od 90. let: tenké nitě modro-černé barvy namísto obočí, příliš tmavé kontury rtů, široké oční linky - to vše v minulosti. V posledních letech salony zavedly nové postupy, díky nimž specialistky PMU dokažou vytvořit maximálně přirozené práci. Se změnili nejen barviva (nyní jsou to lehčí pigmenty, účinek, kterých trvá od jednoho roku do tří let), ale i hloubka, do které jehla vnosí barvu: nyní se to delá do povrchové vrstvy kůže - epidermis, nikoliv dermis, ve kterém prácují v tetovacích salonech.
Existují dvě techniky pro aplikaci pigmentu do kůži: stinovaní a vlasková metoda. Ruzné specialistky různě jmenuji metody tetovaní podle jejich stylu a preferencí - mohou to být nude, pudrovaní, akvarel, ombre atd.
Stinování se provádí jedním nebo několika odstíny. Po aplikaci této techniky obočí vypadají, jako by byly zbarveny tužkou nebo stínama.

Vlasková metoda. Díky imitaci prepleteni vlasků je možné napravit asymetrii, vyplnit mezery a prodloužit obočí. S jakoukoli technikou může specialistka použít jak ruční metodu pomocí speciálního pera (microblading), tak i přístroj. Tento je obzvláště oblíbený pro jemnou oblast rtů a víček.

 

Pro svojí praci použivam jen tetovací přístroj (Microblading neprovádím) a pigmenty od světové znamé značky BIOTEK – Milan Italie.

 

Ceník permanentní make-up

Název služby Cena Čas
Konzultace 0 30 min
Permanent Obočí - Pudrové - Efekt stínu 2500 180 min
Permanent Obočí - Hairstrokes - Vláskování obočí strojkem 2500 180 min
Permanent Linky - Mezi řas - Efekt hustších řas 1500 90 min
Permanent Linky - Klasická - Výrazná oční linka 2500 180 min
Permanent Linky - Stínovaná - Oční linka se stínem. 2500 180 min
Permanent Rty - Aquarell Lips - Kontura + jemná výplň 2500 180 min
Permanent Rty - Luxury Lips - Kontura + výplň celých rtů 2500 180 min
Korekce do 3 mes. 50% 120 min