Brow & Lash Bar - tady se staráme o neodolatelný vzhled našich klientů. Obočí a řasy - nejduležitejši cast obličeje, kterou vnimamé jako první při setkaní s lidi.

Individualní pristup dovoluje najít rešení pro každého - svoje "spravné" obočí.

Svetlé se dá ztmavit, príliš tmavé zesvětlit, husté trochu proředit, tenké udělat širší, dlouhé vytrhat, kratké prodloužit.

Pracujeme nejen barvou ale i popularní Hennou. 

Teplý vosk dovoluje rychlé, čistě a bezbolestivé provest úpravu obočí.


Laminace obočí

Laminace obočí - dlouhodobý styling, který umožnuje zafixovat chloupky ve správné poloze, přidát neposedným obočím krásný tvar. Následující měsíc až dva bude obočí vypadat čerstvě česané - a velmi přirozené. Po třetí proceduře stačí provádět korekci jednou za 4 měsíce.

Jak probíhá laminace - procedura obvykle sestává ze tří fází: nejprve se na obočí nanese změkčující hmota, která otevře vlasové šupinky, a přikryje se průhlednou fólií, aby se zabránilo kontaktu se vzduchem. Kůže může zčervenat, ale zarudnutí obvykle zmizí po 15 minutách.

Druhou fází postupu je vlastní fixace. Specialní připravek bude nanesen na obočí, vytvořime požadovaný tvar - a chvíli ho tam nechá. Když se směs smyje, chloupky zůstanou ve stejné poloze. V připadě nutnosti chloupky nabarvíme šetrnou barvou Italké značky InLei s 1,5% Oxidantem. Třetí fází nasesení tvarujícího gelu.

Následná péče - po proceduře po dobu 24 hodin je nežádoucí vlhčit obočí, nedoporučuje se návštěva bazénu, solária nebo sauny. Pak vhodná kterákoliv péče, olej na obočí, napřiklad arganový. Může být použit každý den před spanim nebo jako lehký fixátor s vlhkym efektem během dne. Zachová plasticitu vlasů a zabrání lámání při castým opakování procedury. Olej je třeba nanést na vřetenovitý kartáč (můžete použít čistý štětec z řasenky), a teprve poté jím rozetřete přípravek po chloupcích.

Styling - nyní si obočí bez problémů udrží požadovaný tvar - efekt vydrží zhruba měsíc. Vše, co je potřeba, je po umytí vyčesat a dát požadovaný směr. Můžete použít kartaček a olej; perfektně se hodí čiré fixační gely.


Barvení obočí HENNOU

  • henna barví nejen chloupky, ale i pokožku. Henna dovoluje udělat více grafické a vyrazné obočí. 
  • henna drží déle na chloupkach než obyčejná barva 
  • henna posiluje tenké a poškozené chloupky, dokonale kryje šedivé vlasy a je také ideální pro obočí s mezery. 

Postup procedury - po konzultaci se zákazníkem o požadovaném tvaru a barvě obočí:

  1. Umyti obočí speciální pěnou
  2. Dokonale vyměření - architektura obočí
  3. Barvení Hennou
  4. Úprava teplým voskem a pinzetou
  5. Nanesení korektoru na místa po depilaci

Lash Lifting - Laminace řas

Lash lifting - je pečující procedura, která zahrnuje hloubkovou výživu přírodních řas speciálními přípravkami s vysokým obsahem vitamínů a aminokyselin. Následně se chloupky vizuálně prodlouží, stanou se hedvábnými, získají úhledný tvar, zdravý lesk, krásné a rovnoměrné podtočené.

Jak probíhá laminace Jedná se o techniku ​​postupné aplikace speciálních přípravků, jejichž základem je přírodní protein keratin. Malé proteinové částečky během procedury pronikají hluboko do chloupků, vyplňují mikrotrhlinky a poškozená místa, čímž posilují strukturu, zahušťují a vyhlazují povrch každé řasy

Kroky laminace:

1. Připrava. Specialistka vyčistí řasy od zbytků make-upu, nečistot a kožního mazu. To je nezbytné pro lepší vstřebávání živin. Na spodní víčko se umístí hydrogelová náplast.

2. Pečlivě každá řasa se ukládá na silikonový váleček. Nasledně probihá ošetření řas speciálním připravkem, který změkčuje chloupky, díky nimž jsou poddajné a pružné.  

3. Fixace. Na řasy se aplikuje vyživující sérum, které umožňuje zafixovat vytvořený ohyb a připravit chloupky na barvení. 

4. Dokončení. Po barvení řasy po celé délce se zahrnutím kořenové zóny jsou pokryty maskou, která obsahuje keratin, komplex vitamínů a výživných olejů pro hloubkovou výživu, péči, posílení kořínků a stimulaci růstu vlasů.

Následná péče - Po laminaci řasy jsou intenzivně nasyceny keratinovou složkou. Aby nedošlo k odstranění výživné horní vrstvy přípravku a pigmentu, 24h po proceduře nevystavujte kontaktů s vodou ani nadměrně vlhkosti, páře apod. Pak můžete se bez obav koupat ve slané mořské vodě, skakat do bazénu, užívat si saunové procedury, barvit si řasy oblíbenou řasenkou nebo experimentovat s make-upem bez obav o udržení požadovaného efektu.

Styling - Další péče se neliší od běžných pravidel pro péči o zdraví očí, pokožky víček a řas - pro make-up se doporučuje volit hypoalergenní dekorativní kosmetiku a omezit intenzivní mechanické namáhání (tření, škubání atd.) aby se nezkazil ohyb a nenarušit řasy.

Barvení řas        

RefectoCil, InLei                                                                                                200 Kč

Barvení obočí    

Refectocil, InLei                                                                                                 200 Kč

Úprava obočí    

Teplý vosk, PInzeta                                                                                           200 Kč

Balíček Úprava + barva obočí + barvení řas 
Refectocil, Inlei                                                                                                  500 Kč

Lash Lifting (Laminace řas)                                                                                    

Vytažení řas směrem k obočí a nabarvení                                                      1100 Kč

Laminace obočí
Dlouhodobý styling neposedných obočí v požadovaném tvaru                    700 Kč

Laminace + barvení obočí

Barvení InLei - šetrná barva s 1,5% Oxidantem                                                800 Kč