Cile PMU - proc delat permanentni makeup?

Permanentní make up může napravit některé nedokonalosti nebo naopak zdůraznit výhody: krásný tvar rtů, obočí, očí. Je to skvělé řešení pro ty, kteří ráno nemají dostatek času na líčení. Odborníci navíc tvrdí, že tetování ušetří až 30 minut denně. Permanentní make up vám umožní vypadat dobře za každé situace: na vyletu, u moři, v sauně, pri sportu atd.


Obočí

Existují 2 druhy provadeni procedury: stínovací technikou a metodou vlaskovani.


Pudrové obočí V teto variante pigment se nanasi bez jakýchkoli kontur, barva jemně se položí na kůži, čímž vytvoří pocit, že oboci právě namalovane a stinovane tužkou

Vláskování obočí Specialistka pečlivě aplikuje tahy na obočí, čímž se vytvoří efekt chloupků, jsou aplikovány tenkou linkou a určitým směrem. Tímto způsobem získáva požadovaný tvar obočí a dokonce i při podrobném zkoumání obtížné je odlišit od přirozených.

Rty

Pomocí tetování se da opravit tvar rtů, pokud je přirozeně nesprávný (nebo prostě nevyhovuje), odstranit případné vady. Také pomocí stínování je moznost změnit barvu rtů - udělat ji jasnější a šťavnatější. Výsledkem je, že nemusíte malovat rty; pokud si přejete, můžete jen mírně použít lesk.

Efekt rtěnky Je vyplneni pigmentem pro dosažení jasného, ​​působivého efektu. Se rovnoměrně nanáší barva po celém obrysu rtů. Vhodne pro každého, bez výjimky, ale bude vypadat nejpříznivěji u: nedokonale tvarovaných, asymetrickych rtů. U bledých rtu bez jasných obrysů a vizuálního objemu.

Aquarelove rty Je bezkonturova pudrová pigmentace, která umožňuje dosáhnout atraktivního objemu, dodat výraznost vzhledu. Akvarelové rty se vytvářejí lehkými pohyby a často zředěným pigmentem, který zachovává přirozenou krásu vzhledu. Práce vypadá přirozeně - rty si zachovávají svou vrozenou strukturu, ale získávají požadovaný odstín. Vhodné pro ženy jakéhokoli věku, fanoušky přírodního stylu. Dámy, které sní o svůdných rtech.


COLORTUNE Lehce tónované rty (NOVINKA) Se vyplnuje specialnimi pigmenty, ktere nejdou do hlubokých vrstev dermisu a zmizi z kůži beze zbytku za 9 - 12 měsíců. Díky své mastné struktuře máji pečující účinek a vyživuje rty. Vhodné pro te, kdo nechteji mit stejnou barvu nekolik let. Taky idealne pro mlade zeny s dobrou svoji konturou rtu. Vhodné pro obnovu starého makeupu, rty jsou svěžejší, barva vypada jemnejsi.

Oční linky

Se aplikuji na horní víčko (méně často na spodní), obvykle černé, tmavě šedé nebo hnede barvy.

Mezi řasy Tento typ očního tetování je vhodný téměř pro jakýkoli typ obličeje, jakýkoli tvaru očí! Řasy na horním víčku jsou umístěny ve 3-5 řadách a záleží na jejich počtu, zda bude vytetovaná linie užší nebo širší. Vzhled bude výraznější a vizuálně ztmaví světlé kořeny řas.

Klasické oční linky Permanentní make up horního víčka je často kombinován s přidáním "šipky". Šipky se liší tvarem, délkou a objemem. Vše je na uvážení klienta.

Stinované oční linky Vypadaji jako stiny, od syté barvy až do ztracena.

Cile PMU - proc delat permanentni makeup?

Pred samotnim osetrenim se provadi bezplatna konzultace na zaklade pozadavku zakaznika, Mluvi se o kontraindikacich, se podepisuje prohlaseni o provedeni procedury, probiha vyber techniky, barvy. Zakaznik dostava litacek s popisem peci po zakroku.

Po dezinfekci pokozky, prvnim krokem je nakresleni a odsouhlaseni tvaru rtů, obočí nebo ocnich linek. Pak se nanasi anestetikum. Po pusobeni kremu se aplikuje pigment. Cela procedura s nakreslenim a pripravou trva priblizne 1,5 - 2 hodiny. Hned po procedure, barva vic vyrazna nez po zahojeni, pusa a ocni vycky muzou byt natekle, ale do jednoho nebo dvou dnů to zmizi. Konečný výsledek je viditelný 3-4 týdny po zákroku. Během této doby se pokožka obnoví a získá odstín, který jste si původně vybrali!


Bezpečnost

Během postupu specialistka používá pouze jednorázový spotřební materiál, vysoce kvalitní profesionální pristroj a profesionální hypoalergenní pigmenty (barvy). Specialista ma dlouhodobou praxi (vic nez 5 let), porad se vzdelavame v tomto oboru, objevujeme radi nove techniky, trendy, zucastnime kongressu, skoleni, marafonu, soutezi apod.

Péče po aplikaci

Doba hojení je individuální a trvá v průměru 4-7 dni. Po tuto dobu je nezbytné:
udržovat místo aplikace v čistotě a suchosti
- nepoužívat žádné kosmetické prostředky, kremy a líčidla
- nenavštěvovát saunu, bazen
- vyhnout se vysoké tělesné námaze
- nepoužívat prostředky na posílení imunity

Nevystavovat se slunečnímu či solárnímu žáření minimálně 1 měsíc (na očích mějte brýle, jinak klobouk či kšiltovku), chraňte místo opalovacím mlékem s 50 SPF.
V den aplikaci každou hodinu vytírat místo aplikace vlchkým vatovým tamponkem pro odtranění lymfy.
Ostatní dny nechat na sucho. V případě potřeby, máte-li pocit pnutí, rty a oboči jemně natírát bílou Vazelínou (k promašťování ztvrdlé a suché kůže) nebo Bepanten plus (dezinfikuje a hojí) pokud neodpadnou stroupky. Oči natírát neni potřeba.
Po sprše hned výsušit místo aplikace suchým čistym papírovym ubrouskem.
V žadném případě neodstraňovat stroupky, nechat je samovolně odpadnout!
­Nechte hojící se kůži vyloupnout přirozenou cestou, vyhněte se jizvičkám, či předčasné ztrátě pigmentu. U některých klientů se pigment vyhojí nepravidelně, ale bude doplněn při dálší návštěvě, která následuje 45 dni po první, nepozději však do 3 měsiců.

Permanentní makeup - Konzultace                                                                                       0 Kč

Permanentní makeup (Obočí, Linky nebo Rty)                                                             4000 Kč  

Permanentní makeup Linky - Mezi řas (horní)   Efekt hustších řas                               2500 Kč

Permanentní makeup - Korekce  do 3 mes.                                                                         50%

Permanentní makeup -  Korekce od 3 do 12 měsíců                                                            70%

Permanentní makeup - Obnovení barvy od 1 do 1,5 roku                                                    80%