Edospheres therapy® - neinvazivní metoda redukce celulitidy a tvarování těla

Patentovaná technologie

Kompresní mikrovibrační přístroj Endosphères Therapy® představuje revoluční metodu v estetických a rehabilitačních ošetřeních. Výsledek italského bioinženýrství jednoho z nejvýznamnějších univerzitních výzkumných center představuje nejpokročilejší metodu redukce celulitidy a lymfedémů a řešení svalových problémů.


Jak ošetření probíhá

Samozřejmostí je bezplatná konzulatce, během které terapeutka provede diagnostiku a doporučí, na jaké partie těla je vhodné se zaměřit, a poradí Vám s domací péčí pro prodloužení účinků. Terapie obvykle zahrnuje 6, 9 nebo 12 sezení, podle rozsahu problematických partií. Intenzivní cyklus obsahuje 2 nebo 3 sezení týdně. Každé sezení, které trvá 50 min., je příjemné, relaxační a nevyžaduje žádné zvláštní oblečení, pouze speciální oleje, které zlepšují působení. Péče nezanechává žádné modřiny ani nepůsobí bolest. Vnímáte jen pocit lehkosti a pohody společně s tónováním svalů a tkání. Zvýhodněné balíčky, které pro Vás máme v nabídce, obsahují ošetření přístrojem Endosphères, ale také tělové zábaly. Pro Vaše pohodlí a komfort je v salonu k dispozici sprcha, kterou můžete použít před každým ošetřením nebo i po zábalu.

Výsledky

Revoluční technologie kompresní mikrovibrace kombinující působení tlaku s vibrační masáží je jednou z nejprogresivnějších metod pro ošetření celého těla. Navíc ji lze cíleně zaměřit na problematické partie. Hlavními účinky jsou:

  • odvodnění tkáně
  • okysličení tkáně
  • vyhlazení celulitidy
  • zpevnění pokožky
  • úleva od pocitu těžkých nohou
  • relaxace a tonizace svalů


Po dohodě s lékařem je vhodné terapii použít před a po liposukci nebo při dietních programech.

Bezpečnost

Po každém ošetření se přítroj Endopheres® čistí a dezinfikuje, což zaručuje hygienickou bezpečnost pro klienta i terapeuta. Nástavec přístroje se dá snadno rozebrat a sanitovat. Endosphères Therapy® je naprosto bezpečné, vysoce efektivní ošetření.

Endospheres Therapy - 1.ošetření v balíčku 6 sezení                                                   2165 Kč  (celé nohy, zadek, břicho, boky, paže) 

Endospheres Therapy - 1. ošetření v balíčku 9 sezení                                                  2110 Kč  (celé nohy, zadek, břicho, boky, paže) 

Endospheres Therapy - 1.ošetření v balíčku 12 sezení                                                 2082 Kč  (celé nohy, zadek, břicho, boky, paže)