ABR PEELINGOVÉ POLŠTÁŘKY - 24KS

Měkké, plátěné a účinné peelingové polštářky vyrobené na bázi kyseliny glykolové, kyseliny salicylové a retinolu, jež společně obnovují a omlazují pleť. Pravidelné používání těchto peelingových polštářků zajistí kontrolované odlupování a obnovování pleti, odstraňování odumřelých kožních buněk, rovnováhu a zmenšení pórů. Redukuje výskyt vrásek a jemných linek, a navíc přispívá k produkci kolagenu a dodává pleti hladkou a zářivou texturu.

Instrukce

Používejte 2-4 krát týdně podle doporučení estetika. Naneste večer na čistou pleť; tamponem rozetřete po celém obličeji a dekoltu, počkejte 3-4 minuty do úplného vstřebání a pokračujte aplikací obnovovacího krému Alpha Beta nebo svého obvyklého obličejového krému. Nepoužívejte v oblasti očí. Středně intenzivní zarudnutí a svědění je normální a pouze dočasné. Může docházet ke středně intenzivnímu odlupování. Nepoužívejte 10 dnů po provedení středně až silně intenzivního peelingu. Při používání produktu Alpha-Beta vždy naneste krém Sunbrella nebo jiný ochranný krém proti slunci s SPF 15 nebo vyšším.

Klíčové aktivity

Alfa-hydroxykyseliny z ovoce, kyselina salicylová, retinol a zelený čaj.

Výhody

Šetrné peelingové tampony pro pohodlné a jednoduché používání. Regenerují a zlepšují celkový stav pleti, zmenšují hloubku vrásek a pleti dodávají jednolitou texturu.

1 170,00 Kč