U.V. Ochranný krém s SPF30+ 50ml

UV protect SPF 30 nabízí širokospektrální UVA/UVB ochranu a zanechává pokožku hydratovanou s matným povrchem. Obohacený o šípkový olej, který je bohatý na antioxidanty a esenciální mastné kyseliny, krém zlepšuje elasticitu pokožky, snižuje zarudnutí a podráždění, a obnovuje vlhkost. Hydrolyzovaný pšeničný protein poskytuje optimální ochranu díky svým filmotvorným vlastnostem. Bisabolol má zklidňující účinky, které pomáhají snižovat zarudnutí pokožky. Tyto ingredience synergicky pomáhají předcházet poškození DNA způsobenému sluncem.

Indikace: Vhodný pro všechny typy pleti. 

Ke každodennímu použití. Naneste před pobytem na slunci a nechte vstřebat po dobu 20 minut. Po dvou hodinách pobytu na slunci naneste znovu a v případě potřeby opakujte každé dvě hodiny. Omezení opakované aplikace výrazně sníží úroveň ochrany. 

Vyhněte se dlouhodobému pobytu na slunci, i když používáte přípravek na ochranu proti slunci. Nevhodné pro děti včetně kojenců a batolat. Nadměrné slunění ohrožuje zdraví člověka. Používejte sluneční brýle, čepici a vhodný ochranný oděv a mějte je pod slunečníkem nebo deštníkem. 

1 000,00 Kč